Potrzebujesz pomocy, dzwoń - doradzimy rozwiązanie:  608 44 22 04

Lokalizatory GPS

Trackimo™to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie lokalizujące. Działa na całym świecie, wskazując lokalizację na aplikacji mobilnej.

Zlokalizuj swoich bliskich

Dzięki Trackimo™ możesz lokalizować bliskie Ci osoby. Zawsze wiesz gdzie są, a kiedy zdarzy się nieprzewidziana sytuacja, mogą łatwo wezwać pomoc korzystając z funkcji SOS. Zawsze wiesz kiedy Twoje dziecko dotrze do szkoły, kiedy młody kierowca przekroczy prędkość lub osoba starsza zgubi drogę do domu.
Sprawdź jak możesz go jeszcze wykorzystać.

Zlokalizuj swojego zwierzaka

Trackimo™ możesz wykorzystać do pilnowania swojego zwierzaka. Mocowanie do obroży i silikonowe etui zabezpiecza urządzenie przez przypadkowym zgubieniem lub warunkami atmosferycznymi. W czasie spacerów możesz już być spokojny, bo gdyby uciekł, zawsze go odnajdziesz.
Sprawdź jak możesz go jeszcze wykorzystać.

Zlokalizuj swój samochód

Lokalizator Trackimo™ wraz z zasilaczem samochodowym skutecznie zabezpieczy Twoje auto, motor lub łódkę. To idealne rozwiązanie zarówno dla kierowców prywatnych, jak i małych firm. Wiele możliwości wykorzystania (alarmy: przekroczenia prędkości, ruchu, opuszczenia strefy), historia przejazdów oraz przyjazna aplikacja mobilna powodują, że Trackimo™ jest wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu.
Sprawdź jak możesz go jeszcze wykorzystać.

Zlokalizuj swoją własność

Zabezpiecz przedmioty na których Ci zależy gdziekolwiek jesteś, w podróży czy w domu. Walizka czy plecak z Trackimo™ będą dodatkowo chronione, a w przypadku dłuższych wędrówek lub zwiedzania ciekawych miejsc, możesz udostępnić swoją aktualną pozycję znajomym w mediach społecznościowych.
Sprawdź jak możesz go jeszcze wykorzystać.

Dlaczego Trackimo™?

Wyróżnia nas jakość, niewielkie rozmiary, łatwość użytkowania oraz globalny zasięg z najniższym abonamentem.

Globalny zasięg

Trackimo™ jako jedyne na polskim rynku oferuje usługę, która działa na całym świecie bez dodatkowych opłat roamingowych.

Przeglądarka i aplikacja

Dostęp poprzez przyjazną aplikację mobilna lub przeglądarkę internetową powoduje, że Trackimo™ jest wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Jakość

Trackimo™ to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu

Najniższy abonament

Trackimo™ to najtańsze urządzenie na rynku, zarówno jeśli chodzi o koszt urządzenia jak i koszt abonamentu. Roczny abonament na cały świat dostaniesz w cenie urządzenia.