Potrzebujesz pomocy, dzwoń - doradzimy rozwiązanie:  608 44 22 04

GanTrack -Radiowy system lokalizacji po kradzieży

 

GANTRACK

Radiowy system lokalizacji po kradzieży

  • najskuteczniejszy system lokalizacji po kradzieży
  • moduł posiada własne zasilanie (bateria pracuje bez ładowania do 3 lub 5 lat)
  • niemożliwy do zagłuszenia przez zagłuszarki GPS/GSM
  • moduł działa w trybie pasywnym – nie śledzi i jest aktywowany jedynie w razie kradzieży po zgłoszeniu przez użytkownika
  • działa na parkingach podziemnych i w kontenerach

GanTrack to system radiowej lokalizacji pojazdów po kradzieży, który pozwala na szybkie odzyskanie mienia. Lokalizator umożliwia odnalezienie zaginionego pojazdu dzięki wykorzystaniu pasma częstotliwości radiowych, których nie są w stanie zniwelować nawet zagłuszarki powszechnie stosowane przez złodziei. W przeciwieństwie do standardowego lokalizatora GPS/GSM, moduł GanTrack nie traci zasięgu w garażach podziemnych czy stalowych kontenerach – sygnały radiowe wydostają się nawet przez mikroszczeliny, co umożliwia skuteczne namierzenie pojazdu.

Urządzenie w chwili montażu przechodzi w stan uśpienia i jest aktywowane przez jednostki Gannet Guard System dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Takie działanie z jednej strony uniemożliwia złodziejowi odnalezienie miejsca, w którym został zainstalowany lokalizator, a z drugiej zapewnia pełną prywatność użytkownikowi pojazdu.

Dodatkowym atutem jest własne niezależne zasilanie. Bateria wytrzymuje nawet do 5 lat. Czujnik nie ingeruje w fabryczną instalację elektryczną, zatem na nic zda się odłączenie akumulatora. Klient, w którego pojeździe zainstalowano system GanTrack nie musi również obawiać się utraty gwarancji producenta.