Potrzebujesz pomocy, dzwoń - doradzimy rozwiązanie:  608 44 22 04

O nas

Firma Radio-Car powstała w 1992r. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem zabezpieczeń samochodowych.

Firma Radio-Car powstała w 1992r. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem zabezpieczeń samochodowych. Z biegiem czasu zdobyliśmy wiele uprawnień i doświadczeń w montażu systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Posiadamy uprawnienia do montażu systemów alarmowych w obiektach o specjalnym przeznaczeniu (licencja zabezpieczenia drugiego stopnia technicznego). Posiadamy również uprawnienia do weryfikacji zabezpieczeń samochodowych, co jest wymagane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe celem wykupu polisy AC.

Naszą nową ofertą są Lokalizatory Pojazdów GPS. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń PROXY GPS, posiadamy własny System Monitorowania Pojazdów.

Oferta skierowana do klientów indywidualnych jak również do firm - super ceny!. "W dobie wzrostu kosztów paliwa to urządzenie jest dla Ciebie" 

Zapraszam do współpracy warsztaty i instalatorów. Nie Jesteś pewny czy to urządzenie jest dla Ciebie? nie ma problemu - wypożyczymy na testy !!!