Potrzebujesz pomocy, dzwoń - doradzimy rozwiązanie:  608 44 22 04

Gannet - Radiowy system lokalizacji po kradzieży

 GanTrack to system radiowej lokalizacji pojazdów po kradzieży, który pozwala na szybkie odzyskanie mienia.

GANNET

Lokalizator umożliwia odnalezienie zaginionego pojazdu dzięki wykorzystaniu pasma częstotliwości radiowych, których nie są w stanie zniwelować nawet zagłuszarki powszechnie stosowane przez złodziei. W przeciwieństwie do standardowego lokalizatora GPS/GSM, moduł GanTrack nie traci zasięgu w garażach podziemnych czy stalowych kontenerach – sygnały radiowe wydostają się nawet przez mikroszczeliny, co umożliwia skuteczne namierzenie pojazdu.

  •     najskuteczniejszy system lokalizacji po kradzieży
  •     moduł posiada własne zasilanie (bateria pracuje bez ładowania do 3 lub 5 lat)
  •     niemożliwy do zagłuszenia przez zagłuszarki GPS/GSM
  •     moduł działa w trybie pasywnym – nie śledzi i jest aktywowany jedynie w razie kradzieży po zgłoszeniu przez użytkownika
  •     działa na parkingach podziemnych i w kontenerach

Zobacz film 1

Zobacz film 2

Urządzenie w chwili montażu przechodzi w stan uśpienia i jest aktywowane przez jednostki Gannet Guard System dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Takie działanie z jednej strony uniemożliwia złodziejowi odnalezienie miejsca, w którym został zainstalowany lokalizator, a z drugiej zapewnia pełną prywatność użytkownikowi pojazdu.

Dodatkowym atutem jest własne niezależne zasilanie. Bateria wytrzymuje nawet do 5 lat. Czujnik nie ingeruje w fabryczną instalację elektryczną, zatem na nic zda się odłączenie akumulatora. Klient, w którego pojeździe zainstalowano system GanTrack nie musi również obawiać się utraty gwarancji producenta.