Potrzebujesz pomocy, dzwoń - doradzimy rozwiązanie:  608 44 22 04

Kamery-Rejestratory-Systemy IP

Kamery z oświetleniem IR

Zarejestrują każdy szczegół w nocy.

Wśród kamer kompaktowych można wyróżnić kamery bez filtra podczerwieni oraz kamery z ruchomym filtrem podczerwieni (ICR). Kamery drugiego typu są droższe ze względu na koszt serwomechanizmu, ale jakość obrazu jest lepsza, chodzi głównie o dokładniejsze odwzorowanie kolorów a także lepszy balans bieli (widoczne szczególnie przy świcie i zmierzchu)..

Kamery speed-dome

Bardzo małe gabaryty - to niewątpliwy atut tych kamer.

Możliwość obrotu o 360st. i pochylenie.

Kamery kopułkowe

Jedną z zalet kamer kopułowych jest ich uniwersalne zastosowania.

Wbudowane w urządzeniach regulowane obiektywy stwarzają szansę do łatwej kalibracji parametrów przechwytywania obrazu i dostosowania profilu monitoringu do specyfiki docelowego miejsca obserwacji.

Rejestratory cyfrowe.

Najbardziej popularne rozwiązanie na rynku.

 

Telewizja przemysłowa jest stosowana do ochrony obiektów o dużej wartości, bądź narażonych na kradzieże, ze względu na atrakcyjność posiadanych towarów, jak np. sklepy jubilerskie, sklepy z artykułami RTV, czy sportowe. Systemy te znajdują również zastosowanie w zabezpieczaniu obiektów o rozległym obszarze. W tym przypadku umożliwia to jednej osobie obserwację dużego terenu i szybkie reagowanie po zaobserwowaniu intruza. Telewizja przemysłowa sprawdza się również doskonale przy obserwacji otoczenia budynków, a w szczególności: bram wjazdowych, wejść do obiektów itp. W ofercie kamery do różnych zastosowań ,wewnętrznych jak i zewnętrznych takich które automatycznie przełączą się z koloru na czarnobiały,kamery które widzą w nocy dzięki zastosowaniu oświetlenia IR. Jeżeli ptrzebyny jest sprzęt do dyskretnej obserwacji ? również taki posiadamy. Zdzrzenia rejestrowane są na nie zależnym urządzeniu do którego możemy podłączyć 4-8-16-32 kamery.