Potrzebujesz pomocy, dzwoń - doradzimy rozwiązanie:  608 44 22 04

Kamery-Rejestratory-Systemy IP

Kamera HD-TVI to urządzenie umożliwiające rejestrację obrazu w technologii lepszej niż ta oferowana przez standardowe kamery analogowe.

Kamery tubowe

Wysoka rozdzielczość, duża ilość klatek na sekundę oraz możliwość transmitowania sygnału HD nawet do 500 m przy wykorzystaniu standardowych kabli koncentrycznych sprawia, że system monitoringu oparty o takie urządzenia nie zawiedzie w żadnej sytuacji – kamera HD-TVI sprawdzi się zatem zarówno w instalacji domowej, jak i tej w dużym obiekcie przemysłowym.

Kamery szybkoobrotowe

Kamery kopułkowe

Kamera wielosystemowa przeznaczona do pracy w technologii TVI/AHD/CVI/CVBS z podświetlaczem podczerwieni o zasięgu do 20m.

Przetwornik CMOS pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz.Podświetlacz IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności.
Obudowa o klasie szczelności IP66 oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza DC 12V.

Rejestratory cyfrowe

Rejestrator cyfrowe obsługują kamery HDTVI, HDCVI, AHD, CVBS oraz kamery IP. Obsługuję porty wyjściowe HDMI, VGA oraz CVBS umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 4K UHD na porcie HDMI. Zapis obrazu w rozdzielczości nawet 4K UHD pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość nagrań przy korzystaniu ze standardowych analogowych instalacji.

Tryb pracy pentaplex oraz intuicyjne menu w języku polskim sprawia, że korzystanie z funkcji rejestratora jest łatwe i wygodne. Rejestrator może obsługiwać 1 dysk SATA max. 8TB i posiada rozbudowane opcje wyszukiwania nagranego materiału wideo.
Pliki wideo z dysku twardego mogą być kopiowane na przenośną pamięć USB i odtwarzane na dowolnym komputerze PC.

Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, iOS). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera. Obsługa połączeń P2P zapewnia zdalny dostęp oraz łatwą i szybką konfigurację niezaleznie od łącza internetowego. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP.

Telewizja przemysłowa - CCTV HQ-SYSTEMY IP

Telewizja przemysłowa umożliwia ciągłe rejestrowanie obrazu, a tym samym bycie na bieżąco z tym, co dzieje się na terenie prywatnej posesji lub firmy.
Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym zabezpieczeniu domu lub innego obiektu, warto rozważyć montaż kamer CCTV HQ. W tej kategorii proponujemy różnorodne kamery: obrotowe, nocne, kopułkowe, tubowe i kompaktowe.

Polecamy również kamery działające w technologii Darkfighter, czyli zapewniające bardzo wysoką jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Poza kamerami CCTV HQ oferujemy m.in. rejestratory sieciowe.